Strona internetowa tłumacza języka rosyjskiego

Dodano: Grudzień 6, 2013
Wielojęzyczna strona z CMS

Przygotowanie strony internetowej dla tłumacza języka rosyjskiego oraz białoruskiego. Strona dostosowuje się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana, dlatego można z niej korzystać również na tabletach i smartfonach.

Wygląd strony internetowej został dostosowany do indywidualnych wymagań klienta, a każdy element strony może zostać przetłumaczony na nieograniczoną liczbę języków w bardzo wygodny sposób.

Aby ułatwić klientom tłumacza kontaktowania się dodaliśmy formularz kontaktowy, w którym można również przesłać pliki. Dodatkowo dodaliśmy ochronę antyspamową (w postaci kodu captcha) oraz zabezpieczenie przed atakiem CSRF.

Fixed layoutResponsive designSliderStrona wielojęzycznaSystem CMS

Wielojęzyczna strona z CMS
Wygodny w użyciu panel administracyjny

Zadbaliśmy również o to, aby w prosty sposób można było dostosować wygląd strony. W panelu administracyjnym dodaliśmy możliwość zdefiniowania kolorystyki strony dzięki czemu w każdej chwili można zmienić jej wygląd bez wymogu znajomości CSS.

Color pickerCSSPanel administracyjnySystem CMS

Dodatkowe funkcje ułatwiające pracę

Ważnym elementem strony jest wielojęzyczność dlatego zależało nam aby tłumaczenie strony było maksymalnie wygodne.

Dodaliśmy funkcjonalność, która wyszukuje brakujące tłumaczenia oraz wyświetla je w panelu administracyjnym. W trakcie tłumaczenia można skorzystać z podpowiedzi tłumaczeń (pobierane automatycznie ze słownika internetowego).

Wystarczy kliknąć i gotowe – nowe tłumaczenie wyświetli się na stronie. Oczywiście można również ręcznie wpisać tłumaczenie.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o wydajności tego rozwiązania – zastosowaliśmy buforowanie podręczne (cache) – dzięki temu tłumaczenia pobierają się tylko raz dla.

Buforowanie podręcznePanel administracyjnyStrona wielojęzycznaSystem CMS

Bezpieczny formularz kontaktowy

Dodaliśmy mapkę dojazdu z Google Maps oraz formularz kontaktowy z możliwością przesyłania plików.

W trosce o bezpieczeństwo i w celu ochrony przed spamem zastosowaliśmy kody zabezpieczające captcha, zabezpieczenie przed atakami CSRF oraz walidację formatu przesyłanego pliku.

Formularz kontaktowyMapaka dojazduOchrona przed spamemZabezpieczenie CaptchaZabezpieczenie przed CSRFZabezpieczenie przed XSS